Komputery

Dysk przenośny 1 TB. Na multimedia, gry i co jeszcze?

„Po co mi taki duży dysk przenośny?” – tak z pewnością reaguje większość użytkowników. Argumentują to tym, że mają sporo przestrzeni na dysku wewnętrznym, nie przenoszą danych np. z pracy itp. A co, jeśli zainteresują się grami lub spodoba im się serial, który będą chcieli obejrzeć na telewizorze? Do czego jeszcze przyda się przenośna pamięć 1 TB?

Błyskawiczne przenoszenie multimediów pomiędzy urządzeniami

Nowoczesne laptopy mają naprawdę dobre ekrany i przyzwoity dźwięk, ale nic nie może się równać dużemu ekranowi telewizora o rozdzielczości nawet 8K, który podłączony jest do kina domowego z potężnym dźwiękiem. Wtedy nawet najlepszy laptop nie może się z tym równać. Poza tym oglądanie ulubionego filmu lub serialu z rodziną lub przyjaciółmi nabiera zupełnie innego wymiaru na dużym telewizorze. Jak więc szybko przenieść ulubione treści między urządzeniami?

Dysk przenośny Samsung SSD T7 o pojemności 1 TB to idealne rozwiązanie. Lekki, szybki, wytrzymały i stylowy. Nie będzie rzucał się w oczy nawet wtedy, gdy na stałe podłączysz go do telewizora i będziesz na nim przechowywał ulubione filmy i seriale. Coś nowego do skopiowania z komputera? Nic prostszego. Odpinasz dysk od telewizora, podłączasz do komputera i kopiujesz dane z prędkością nawet 1050 MB/s za pośrednictwem kabla USB Typu C. Idziesz do znajomych na seans filmowy? Zabierz ze sobą całą bibliotekę i włóż ją do kieszeni. Dysk waży zaledwie 58 gramów i mierzy 85 x 57 mm przy grubości zaledwie 8 mm.

Pełna kompatybilność i brak ograniczeń!

Dysk Samsung T7 posiada port USB Typu C i jest kompatybilny z większością urządzeń, zarówno najnowszych smartfonów z portem USB Typu C, jak również starszych komputerów z portami USB Typu A – wystarczy wybrać odpowiedni kabel transferowy dołączony do zestawu. Dysk będzie pracował bezproblemowo ze wszystkimi zgodnymi urządzeniami z systemami Windows, Mac, jak również urządzeniami mobilnymi z systemem Android oraz konsolami do gier. Chcesz przenieść swoje ulubione gry pomiędzy konsolami np. u znajomego? Żaden problem, skopiuj je na szybki dysk SSD i po zalogowaniu się na swoje konto u znajomego, ciesz się swoją grą!

 

Artykuł powstał w ramach współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.

Similar Posts