Gry Informatyka

Legacy of Discord: Furious Wings krótka recenzja

Darmowa gra RPG i akcji, która podbije serca miłośników mangi. Jeżeli jesteś miłośnikiem gier na urządzenia mobilne, wykorzystujące Android lub iOS, to Legacy of Discord: Furious Wings będzie dla Ciebie świetnym wyborem. Przeczytaj co Ciebie czeka w świecie fantasy.

Jest gra RPG z wykorzystaniem akcji. Stworzona została w 2016 roku przez Youzu Interactie, dlatego nie zdziwi Cię fakt, że postacie występujące w tej grze, wyglądają jak z komiksów ręki japończyków, takich jak np. DragonBall. Nie zniechęcaj się jednak i pamiętaj, że twórcy mieli na swoim koncie takie produkcje jak: League of Angels: Fire Raiders. Wydawcą był GTArcade. Warto dodać, że w grę tą można zagrać za darmo.

Istotnym czynnikiem rozgrywek w grze Legacy of Discord: Furious Wings są tryby walki. Gracz może wybierać spośród trybu PvP i PvE, które umożliwiają wybór rozgrywki zrównoważonej – gdzie gracz gra sam z komputerem, bądź w trybie wieloosobowym, w którym mogą gracza zaatakować inni prawdziwi gracze. Przy czym warto podkreślić, że gra ta jest stworzona z myślą, raczej o graniu w trybie multiplayer.

Gra Legacy of Discord: Furious Wings jest stworzona bardziej dla miłośników świata fantasy z ogniem i mieczem oraz magią i szatą magiczną w roli głównej. Fabuła jest zogniskowana na wartkiej i efektownej akcji. Magiczny świat został obsadzony zdolnymi ludźmi oraz magicznymi stworzeniami, które wykorzystują swoje nadnaturalne siły.

Legacy of Discord: Furious Wings daje możliwość wyboru bohatera przez gracza. Bohater ten będzie mierzył się z licznymi przeciwnikami, a dla zróżnicowania rozgrywki, twórcy wprowadzili ich większe odmiany, czyli Bossów. Dlatego ważne aby w trakcie rozgrywki gracz wymieniał uzbrojenie na lepsze, zdobyte podczas walki lub zakupione. Musi też pamiętać o wyposażeniu ekwipunku w eliksiry leczące czy wzmacniające zdolności. Trzeba też dobrać taktykę działania i z myślą o niej rozwijać zdolności, umiejętności, statystyki swojego bohatera.

Similar Posts