Informatyka Komputery

Oszałamiający defekt w systemie Windows 11 destabilizuje działanie platformy

Wśród członków społeczności Reddita zidentyfikowano nieoczekiwany błąd, który pojawia się w panelu konfiguracyjnym systemu operacyjnego Windows 11. Ten kłopotliwy usterka generuje poważne trudności w obsłudze wspomnianej aplikacji.

Nawet pomimo skrupulatnych prób wypróbowań najnowszych funkcji w programie Windows Insider, w oprogramowaniu Windows 11 nieustannie dostrzegane są przeróżne nieprawidłowości. Jedno z tych usterek zostało zauważone przez użytkownika platformy społecznościowej Twitter.

Nowo wykryty problem odnosi się do aplikacji Ustawienia w środowisku Windows 11. Ten błąd skutkuje zamknięciem tego panelu podczas dostosowywania preferencji ekranu blokady. Defekt ten ukazuje się w momencie, kiedy kilka razy zmodyfikujemy aplikację, której informacje są wyświetlane na przedtem wspomnianym ekranie blokady.

Warto podkreślić, że ten błąd jest obserwowany przez wielu użytkowników platformy Windows 11 – mimo że w miarę łatwo go obejść, to jednak znacząco zakłóca stabilność pracy systemu.

Microsoft, w obecnym momencie, nie odkrył jeszcze żadnej metody naprawy tego błędu – dodatkowo, usterka ta nie została potwierdzona przez zespół wsparcia technicznego oprogramowania. Stąd nie wiemy kiedy zostanie ona ostatecznie naprawiona.

Similar Posts