Gry Informatyka Komputery

Wyjątkowa okazja na zakup monitora OLED do gier firmy Samsung

Niecodzienną propozycję dla entuzjastów gier komputerowych przygotował dla nas Samsung. Jego monitor OLED, przeznaczony specjalnie do gier, dostępny jest obecnie w sklepie Amazon.de za około 3880 zł. To aż ponad 900 zł mniej w porównaniu z cenami proponowanymi przez polskie sklepy.

Monitory OLED dedykowane graczom nie cieszą się może największą popularnością i częstość występowania na rynku, ale z pewnością posiadają sporo zalet. Wyjątkowo intensywna czerń, wysoki kontrast oraz imponujący wygląd HDR to tylko niektóre z nich. Model monitora Samsung Odyssey G8 oferuje również częstotliwość odświeżania na poziomie 175 Hz, ultrapanoramiczną rozdzielczość UWQHD (3440 x 1440) oraz minimalny czas reakcji wynoszący 0,03 ms. Warto również wspomnieć o podświetleniu RGB umieszczonym na tylnej części urządzenia.

Na platformie Amazon.de monitor dostępny jest w atrakcyjnej cenie około 3880 zł. Tymczasem w przypadku większości polskich sklepów musimy liczyć się z kwotą wynoszącą 4779 zł. Poniżej prezentujemy porównanie:

Samsung Odyssey OLED G8 – dostępny na Amazon.de za 3880 zł (oszczędność ponad 900 zł)

Samsung Odyssey OLED G8 – zobacz cenę w polskim sklepie

Similar Posts