Gry

Dzisiejszy debiut na rynku gier – "Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin" od studia Frontier

W dniu dzisiejszym, miłośnicy strategii czasu rzeczywistego (RTS) będą mieli okazję zanurzyć się w fantastyczne uniwersum gry „Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin”. Jest to najnowsze dzieło studia Frontier Developments, którego portfolio obejmuje takie tytuły jak Planet Zoo, RollerCoaster Tycoon 3 czy Elite: Dangerous.

Gra, osadzona w jednym z najbardziej rozpoznawalnych światów fantasy, jest bitewnym RTS-em, który wprowadza graczy w epokę Age of Sigmar. Pomimo że oryginalny bitewniak stołowy był dość kontrowersyjny ze względu na niepopularne zmiany w mechanice i świecie, gracze na całym świecie z niecierpliwością oczekują na jej debiut na komputerach PC oraz konsolach Xbox Series X, Xbox Series S i PlayStation 5.

Wersja pecetowa gry będzie dostępna do zakupu zarówno w sklepie Steam, jak i Epic Games Store, gdzie zostanie odblokowana o godzinie 17:00 czasu polskiego. Cena standardowej edycji gry wynosi 279,99 zł. Na Steamie gracze nadal mogą skorzystać z 10% zniżki na zamówienie przedpremierowe i nabyć tytuł za 247,49 zł.

Simultanicznie z wersją na PC, „Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin” zostanie odblokowana na PlayStation Store, a jej cena wyniesie 259 zł. Dla posiadaczy Xboksów Series X/S koszt gry ustalono na 259,99 zł. Ponadto do dyspozycji graczy oddano dwie edycje specjalne: Deluxe Edition (324,99 zł na PC, 299 zł na PS5 i 299,99 zł na XSX/S) zawierająca dodatkowe skórki do postaci oraz Ultimate Edition (346,99 zł na PC, 319 zł na PS5 i 319,99 zł na XSX/S), która oprócz skórek oferuje przepustkę na nadchodzące dwa DLC z nowymi bohaterami. Edycje specjalne można nabyć ze zniżką 10% na Steamie do momentu premiery gry.

Gra „Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin” zapewnia lokalizację kinową, czyli polskie napisy. Na PC wykorzystano antypiracki system Denuvo zabezpieczający grę przed nielegalnym kopiowaniem.

Similar Posts