Gry

Remake "Super Mario RPG" na Nintendo Switch zdobywa zachwycające opinie

Jest jasne, że Super Mario RPG, ożywione ponownie po swoim debiucie w 1996 roku, nie rozczarowuje swoich fanów. Gra ta zdobywa wysokie noty w recenzjach i jest chwalona za mnogość atutów. Ten remake Super Mario RPG z 1996 roku wydaje się być znakomitym osiągnięciem. Choć różnice w grafice są zauważalne ze względu na fakt, że pierwotna gra była przeznaczona na konsolę SNES, to nie jest jedyny element, który zdobywa uznanie recenzentów. Analizując opinie zgromadzone na stronie Metacritic, można dojść do wniosku, że Super Mario RPG na Nintendo Switch zdobędzie sympatię wielu graczy.

Wstępne recenzje Super Mario RPG są już dostępne na stronie Metacritic. Gra może się pochwalić średnią oceną wynoszącą 83 punkty na 100 możliwych, co jest świetnym osiągnięciem. Recenzenci chwalą nie tylko atrakcyjną grafikę i satysfakcjonującą rozgrywkę, ale także zachowanie oryginalnej atmosfery gry z 1996 roku. Ten uroczy remake doskonale oddaje esencję tego, co sprawiło, że pierwotne Mario RPG było takie niepowtarzalne. Gra w swojej nowej odsłonie może wydawać się nieco staroświecka, ale jeżeli pragniesz doświadczyć gry z czasów SNES, ale z lepszą grafiką i kilkoma usprawnieniami w rozgrywce, to jest to najlepszy wybór – tak twierdzi recenzent z PC Games.

Super Mario RPG okazuje się być solidnym remakiem od Nintendo, dzięki ulepszonym elementom takim jak grafika, muzyka czy animacje. Pokazuje to, że produkcja z 1996 roku jest klasykiem na miarę naszych czasów ze względu na wspaniałą fabułę i niezapomniane postaci – mówi recenzent XGN.

Similar Posts