Gry

New Cycle – atrakcyjna strategia typu city builder wkrótce dostępna na Steamie

Strategia city builder o nazwie New Cycle, charakteryzująca się unikalnym, dieselpunkowym stylem, jest na progu swojego debiutu. W ciągu kilku najbliższych godzin gra ta ukaże się w wersji Early Access na platformie Steam.

Gra New Cycle, będąca jeszce w fazie wczesnego dostępu, jest oferowana za 89,99 zł. Jest to cena obniżona o 10% od standardowej i będzie ona obowiązywać do 25 stycznia, po czym podskoczy do 99,99 zł. Mimo że gra nadal jest rozwijana, już teraz zbiera pozytywne recenzje na Steam. Wczoraj zanotowano największą liczbę graczy bawiących się jednocześnie – aż 2205 osób.

Interesujące jest również to, że gra New Cycle doczekała się już dwóch poprawek błędów – tzw. hotfixów. Twórcy są bardzo reaktywni i szybko odpowiadają na zgłoszenia o problemach. Przekazali też informacje, że jeśli okaże się to konieczne, w przyszłości może pojawić się polska wersja językowa gry. Poniżej możemy zobaczyć oficjalny zwiastun premierowy gry.

Dziś, 18 stycznia, New Cycle zadebiutuje w wczesnym dostępie. Jest to strategia typu city builder połączona z elementami survivalu, której akcja osadzona jest w postapokaliptycznym otoczeniu. Gra będzie dostępna wyłącznie na komputery PC. Zostanie udostępniona na platformie Steam dzisiaj o godzinie 19:00 czasu polskiego. Niestety gra nie oferuje polskiej wersji językowej. Twórcy przewidują, że okres wczesnego dostępu potrwa od 12 do 24 miesięcy.

Wiele osób czeka na premierę New Cycle – ponad 20 tysięcy użytkowników śledzi jej rozwój na Steam. Wśród premier bieżącego tygodnia, tylko gra Palworld może pochwalić się większym zainteresowaniem.

Similar Posts