Gry

Indiana Jones and the Great Circle: Wspaniały pokaz gry z Harrisonem Fordem i Troyem Bakerem

Aktualności ze świata gier wypełnione są informacjami o zaprezentowanym podczas transmisji Xbox Developer_Direct materiałem z gry Indiana Jones and the Great Circle. Główny bohater tej produkcji, legendarny archeolog, wzorowany jest na Harrisonie Fordzie – aktorze, który wcielał się w tę postać na dużym ekranie. Co ciekawe, głosu dla postaci użyczy znany z roli Joela w grze The Last of Us, Troy Baker.

Wydarzeniem nocy było bez wątpienia zaprezentowanie przez Microsoft szczegółów i fragmentów rozgrywki nadchodzących gier, w tym oczywiście gry Indiana Jones and the Great Circle. To właśnie wtedy potwierdzono pełny tytuł gry, zgadzający się z wcześniejszymi spekulacjami. Zapowiedziano również premiere gry na konsolach Xbox Series X/S oraz PC, która ma nastąpić w 2024 roku. Gra będzie dostępna poprzez usługę PC/Xbox Game Pass.

Przygotowany materiał video pokazuje, że gra Indiana Jones będzie oferować widok z perspektywy pierwszej osoby, jednak nie zabraknie cutscenek ukazanych w perspektywie TPP. Twarz głównego bohatera to wierny odwzorowanie młodego Harrisona Forda z filmów z serii Indiana Jones. W roli głosowej bohatera usłyszymy Troya Bakera, znanego jako Joel z serii The Last of Us.

Fabuła gry Indiana Jones and the Great Circle rozgrywa się między wydarzeniami opisanymi w filmach Poszukiwacze Zaginionej Arki oraz Ostatnia Krucjata. Gra rozpoczyna się od momentu, kiedy Indiana Jones budzi się pośrodku nocy w Marshall College i rusza śladem złodzieja, który ukradł cenny historyczny artefakt. Po wizycie w Watykanie w celu zgromadzenia dodatkowych informacji, Jones dąży do rozwikłania tajemnicy. Na jego drodze pojawi się też Gina, śledcza dziennikarka oraz Emmerich Voss, który jest obsesyjnie zainteresowany ludzkim umysłem i jego manipulacją.

Similar Posts