Informatyka Internet Komputery

Oczekiwane smartfony Pixel od Google – data premiery już znana

Google jest na skraju ujawnienia swojej nowej serii inteligentnych telefonów, Pixel. Informacje o nadchodzącej prezentacji produktów pojawiły się online, dzięki czemu dowiedzieliśmy się o dacie tej oczekiwanej premiery.

Wielbiciele technologii z niecierpliwością oczekują na wprowadzenie do sprzedaży nowych urządzeń mobilnych od Google, które dołączą do rodziny Pixel 9. Te gorąco oczekiwane gadżety są bliskie swojego debiutu na rynku, co sugerują najnowsze doniesienia przekazane przez giganta technologicznego z Mountain View.

Z internetu dowiadujemy się o zaproszeniach na konferencję dotyczącą produktów, która ma mieć miejsce 13 sierpnia. Google ma zamiar wykorzystać tę okazję nie tylko do prezentacji nowych smartfonów, ale także do pokazania najnowszych osiągnięć w dziedzinie systemu Android i sztucznej inteligencji.

Tę wiadomość potwierdza również specjalna strona internetowa pojawiająca się w Google Store, która przewiduje premierę serii Pixel 9.

Chociaż na razie nie znamy szczegółów dotyczących technicznej specyfikacji tych urządzeń, istnieje możliwość, że Google może tym razem wprowadzić na rynek aż trzy modele. Oczekuje się, że oprócz standardowych wersji Pixel 9 i Pixel 9 Pro, do oferty sprzedaży zostanie dodany nowy model z większym ekranem – Pixel 9 Pro XL.

Similar Posts